Skip to main content

Ile kosztuje bus do Holandii? Dlaczego to się opłaca?

Grzegorz Góral
26 maja 2023
Szacowany czas czytania: 3 minuty

Zależy Ci na transporcie do Holandii? Zaczynasz tam pracę, a może po prostu chcesz odwiedzić rodzinę lub znajomych? To dobry moment, by zadać sobie pytanie, ile kosztuje bus z Polski do Holandii. Na szczęście oferta zorganizowanych przewozów jest na tyle rozbudowana, że z pewnością znajdziesz taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź koszt busa do Holandii i przekonaj się, że podróż z Grego Bus będzie super wygodną i tanią opcją!

Ile kosztuje bus z Polski do Holandii – od czego zależy cena?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje bus do Holandii z Polski, musisz wiedzieć, że finalna cena zależy od kilku czynników. Jednym z najważniejszych pozostaje miejsce odbioru klienta – najczęściej jest to miejsce jego zamieszkania. Przykładowo: osoby zamieszkujące tereny znajdujące się bliżej zachodniej granicy Polski zapłacą nieco mniej za przejazd, niż klienci z miast i miejscowości z centralnej lub wschodniej części kraju (np. z województw mazowieckiego, lubelskiego małopolskiego czy łódzkiego).

Kolejnym ważnym czynnikiem wpływającym na finalną cenę przejazdu są oczywiście ceny paliw. Warto tutaj wspomnieć, że nieuczciwi przewoźnicy żerują często nie niewiedzy swoich klientów i proponują ceny mocno zawyżone w stosunku do aktualnych cen na stacjach benzynowych. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest to zweryfikować i upewnić się, czy podana cena za usługę przewozu faktycznie podyktowana jest kosztami zakupu paliwa, czy raczej chęcią nieuczciwego zwiększenia zysków ze strony właściciela danej firmy przewozowej.

Ile kosztuje bilet do Holandii busem – czy płaci się za bagaż?

Niektórzy przewoźnicy każą sobie płacić dodatkowo za możliwość przewiezienia bagażu. To kolejna mocno dyskusyjna zagrywka części firm, które nastawiają się wyłącznie na to, by zarobić jak najwięcej na swoich klientach. To oczywiste, że podróżując do Holandii, trzeba zabrać ze sobą bagaż – konieczność uiszczania dodatkowej opłaty za taką usługę jest wg nas niedopuszczalna. W Grego Bus jest ona zawarta w cenie biletu na przejazd.

Jak najtaniej dojechać do Holandii – dlaczego podróż busem się opłaca?

Większość klientów oprócz szukania informacji na temat tego, ile kosztuje bus z Holandii do Polski, analizuje za i przeciw takiego rozwiązania. Czy to się im w ogóle opłaca? Taki zorganizowany przejazd od zaufanego europejskiego przewoźnika (takiego jak Grego Bus) wiąże się z wieloma korzyściami:

  • wygodne, nowoczesne busy przystosowane do przewozu osób na duże odległości;
  • sprawdzeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem za kółkiem;
  • kompetencje potwierdzone certyfikatami i licencjami;
  • możliwość odebrania z wybranego miejsca w Polsce i dowiezienia pod wskazany adres w Holandii.

Koszt busa do Holandii – podsumowanie

Ile kosztuje bilet do Holandii busem? Finalna cena wynosi najczęściej kilkaset złotych w jedną stronę – w Grego Bus zapłacisz w granicach 480-530 zł lub 100-120 Euro (cena podana na dzień publikacji artykułu). W tej cenie otrzymujesz gwarancję szybkiego, komfortowego i bezpiecznego przejazdu w nowoczesnym busie, dostosowanym do obecnych standardów i oczekiwań najbardziej wymagających pasażerów. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty przewozów z Grego Bus i zarezerwowania swojego miejsca już teraz!

Grzegorz Góral

Brak komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany.