Skip to main content

Busy do Belgii z lubuskiego

Liczne udogodnienia są dużym atutem pojazdów znajdujących się w naszej flocie. Możesz spędzić podróż busem z lubuskiego do Belgii w wygodnym, rozkładanym fotelu i w razie potrzeby zrobić sobie drzemkę. Stały dostęp do gniazdek 230 V pozwala na bezproblemowe korzystanie na przykład ze smartfona bez obaw o to, że podczas podróży wyczerpie się bateria. Można również obejrzeć film na odtwarzaczu DVD, dzięki czemu czas jazdy upłynie znacznie szybciej. Wnętrze pojazdu jest klimatyzowane, więc temperatura w trakcie przejazdu jest stale utrzymywana na optymalnym poziomie.

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Belgii - lubuskie

Dokładamy wszelkich starań, by podróż z lubuskiego do Belgii była bezpieczna i bezproblemowa dla pasażerów. Dbamy o nienaganny stan techniczny busów z naszej floty i polegamy na doskonałych umiejętnościach zatrudnionych kierowców. Możesz mieć pewność, że za kierownicą pojazdu znajdzie się odpowiednia osoba, która ma mnóstwo doświadczenia w realizowaniu tras międzynarodowych. Będzie ona w stanie zadbać o odpowiednie tempo jazdy, by ukończyć kurs nie tylko bezpiecznie, lecz także terminowo.

Jeśli potrzebujesz wysłać paczkę za granicę, to nasze busy z lubuskiego do Belgii jak najbardziej oferują możliwość przewozu takich przesyłek. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pewność, że pakunek pokona całą trasę w bezpieczny sposób i bez ryzyka uszkodzeń. Działamy w systemie door-to-door, więc kierowca zjawi się z paczką bezpośrednio pod wskazanym adresem. Zadzwoń do nas już teraz i ruszajmy w drogę do krajów Beneluksu!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu