Busy do Belgii ze Śląska

Dokładamy wszelkich starań, by podróż na pokładzie naszych pojazdów była możliwie najbardziej komfortowa dla pasażerów. Z tego właśnie względu wyposażyliśmy nasze busy ze Śląska do Belgii w wiele udogodnień, dzięki którym przejazd przebiega w luksusowych warunkach i miłej atmosferze. Wnętrze auta jest klimatyzowane. Każdy podróżnik ma dostęp do gniazdka 230 V, które umożliwia na przykład bezproblemowe korzystanie ze smartfona lub tableta w czasie jazdy. Dysponujemy również odtwarzaczem DVD. Zmęczeni pasażerowie mogą sobie bez żadnego problemu uciąć drzemkę w wygodnych, regulowanych fotelach.

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Belgii - śląskie

Dbamy o to, by każdy bus ze Śląska do Belgii był utrzymany w doskonałym stanie technicznym. Podróż przebiega dzięki temu w bezpiecznych warunkach. Na komfort pasażerów w dużym stopniu wpływają również umiejętności naszych kierowców, którzy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w realizowaniu tras międzynarodowych. Cała podróż mija dzięki temu w przyjemny i płynny sposób, w trakcie jazdy nie ma żadnych zakłóceń.

Usługi transportowe Grego Bus są realizowane w systemie door-to-door. W praktyce oznacza to, że możesz skupić się wyłącznie na pakowaniu najważniejszych rzeczy przed wyjazdem, ponieważ odbierzemy Cię spod wskazanego nam wcześniej adresu na Śląsku. W samej Belgii nie musisz natomiast martwić się o konieczność korzystania z komunikacji publicznej i przełamywania bariery językowej – zawieziemy Cię prosto do Twojego mieszkania. Skorzystaj z naszej oferty już teraz!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu