Skip to main content

Busy do Belgii z Wielkopolski

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas przejazdy busem były jak najbardziej komfortowe dla naszych klientów. Z tego względu wprowadziliśmy liczne udogodnienia, z których możesz korzystać w trakcie jazdy. Regulowane fotele pozwalają na regenerującą drzemkę podczas podróży. Zapewniamy też stały dostęp do gniazdek 230 V, dzięki którym da się bez żadnego problemu doładować telefon. Pasażerowie mogą się również zdecydować na obejrzenie filmu na DVD.

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Belgii z województwa wielkopolskiego

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, których wnętrza są klimatyzowane. Oznacza to, że temperatura podczas jazdy może być dostosowana do Twoich oczekiwań. Busy z Wielkopolski do Belgii są utrzymane w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu można nimi pokonać nawet najdłuższe trasy europejskie. Na komfort podróży wpływają również nasi doświadczeni kierowcy, którzy potrafią jeździć w sposób bezpieczny, a także dotrzymać wszelkich założonych terminów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Działamy w systemie door-to-door – oznacza to, że bus odbierze Cię spod dowolnego adresu na terenie Wielkopolski, a następnie bezpiecznie przewiezie na wskazaną ulicę miasta w Belgii. Zajmujemy się również dostarczaniem paczek – bardzo chętnie przetransportujemy dla Ciebie przesyłkę o masie wynoszącej nawet kilkadziesiąt kilogramów. Skorzystaj z formularza i zarezerwuj swój przejazd już teraz!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu