Busy z Gliwic do Holandii

Firma transportowa Grego Bus organizuje przewóz osób i paczek z Polski za granicę. Korzystamy z floty nowoczesnych, świetnie przygotowanych do pokonywania dalekich tras i niezwykle komfortowych busów, które każdego dnia tygodnia wyjeżdżają z Gliwic i innych miejscowości na Śląsku do Holandii. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie dowiozą Cię do celu podróży.

W naszych autobusach czekają na pasażerów takie udogodnienia, jak luksusowe, rozkładane fotele, na których można wygodnie się zdrzemnąć, a także wbudowane gniazdka o mocy 230 V do ładowania telefonów i innych urządzeń elektronicznych, oświetlenie do czytania czy regulowana klimatyzacja i ogrzewanie. Oferujemy również bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

Busy z Gliwic i innych miast w województwie śląskim jeżdżą do Holandii codziennie dlatego, aby zarezerwować przejazd na dowolny dzień, wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej. W cenę biletu wliczone jest ubezpieczenie pasażera.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

 • datę wyjazdu,
 • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
 • kod pocztowy miejsca docelowego,
 • ilość osób,
 • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

 • data,
 • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
 • kod pocztowy miejsca docelowego,
 • ilość osób,
 • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Gliwice-Holandia - nowoczesne i komfortowe

Nasze motto nie bez powodu brzmi: „Przejazd z Grego Busem – bezpieczeństwo wraz z luksusem”. Busy do Holandii z Gliwic, podobnie zresztą jak inne opcje dostępne dla naszych klientów, to gwarancja bezpiecznej podróży połączonej z komfortem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Mamy świadomość, że to głównie te aspekty są brane pod uwagę w trakcie wyboru oferty przewoźnika. Dokładamy więc wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto postawić na busy Gliwice Holandia z naszej oferty?

 • dysponujemy flotą nowoczesnych, bezpiecznych pojazdów – poddajemy je rygorystycznym testom i badaniom sprawności technicznej, by mieć pewność, że nasi klienci dotrą do miejsca docelowego szybko i bez zbędnego stresu;
 • nasze busy mają na wyposażeniu nowoczesne rozwiązania, które umilą Ci podróż – to m.in. wygodne, pojemne fotele regulowane w szerokim zakresie, telewizor z odtwarzaczem DVD, wielostrefowa klimatyzacja i Wi-Fi.

Brzmi świetnie, prawda? Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz rezerwacyjny, a jedno z miejsc w busie do Holandii z Gliwic będzie na Ciebie czekało!

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Bus Gliwice-Holandia - niskie ceny przejazdów

Busy Gliwice Holandia z Grego Bus oferują możliwość wyjazdu w każdy dzień tygodnia, dzięki czemu możesz dopasować datę podróży do swoich potrzeb. Pamiętaj, że ceny za bilety są jednymi z najniższych, jakie znajdziesz – szczególnie biorąc pod uwagę oferowane przez nas udogodnienia i gwarancję bezpieczeństwa. Już teraz wybierz bus Gliwice-Holandia i ciesz się komfortowym przejazdem do Niderlandów!