Skip to main content

Busy Grodzisk Mazowiecki-Holandia

Podróż busem z Grodziska do Holandii to doskonała okazja, by odkryć piękno i różnorodność tras. Przez komfortowe siedzenia, WiFi i praktyczne udogodnienia podróż staje się przyjemnością. Ta ekonomiczna opcja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, zachowując wysoki standard podróży.

Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów, którzy od lat podróżują z nami na tej trasie. Zachowujemy pełen profesjonalizm i dbamy o Twoje bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Chcemy, aby Twoja podróż była komfortowa i przyjemna. Zapraszamy do rezerwacji lub kontaktu.

Wyjeżdżamy codziennie z Grodziska Mazowieckiego w godzinach 10:00 – 12:00.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Przewozy z Grodziska Mazowieckiego do Holandii - zalety podróżowania busem

Podziwiaj malownicze krajobrazy i zatrzymaj się w urokliwych miejscowościach. Wspólny czas sprzyja nowym znajomościom, a podróżowanie ekologicznym środkiem przemieszczania się dba o naszą planetę. Zacznij wyjątkową podróż z Grodziska do Holandii już dziś! Wracamy każdego dnia busem z Holandii do Grodziska Mazowieckiego. Jeśli szukasz taniego busa z Polski do Holandii zadzwoń do nas a zarezerwujemy miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych w komfortowym busie z klimatyzacją, DVD i dostępem do WiFi.

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Bus Grodzisk Mazowiecki Holandia

Wspólny czas spędzany w busie to szansa na nawiązanie nowych znajomości. Pasjonujące rozmowy z innymi podróżnymi wzbogacają doświadczenie. To też świetna okazja, by zyskać nowych przyjaciół z różnych zakątków świata.  Podróż busem to również wybór przyjazny dla środowiska. Autokary emitują mniej CO2 niż samoloty czy samochody, co przyczynia się do ochrony naszej planety. Wybierając tę opcję, możemy podróżować świadomie i ekologicznie.

Ostatecznie, podróż busem z Grodziska do Holandii to pełna korzyści przygoda. Komfort, oszczędność, możliwość podziwiania pięknych krajobrazów, nawiązywanie nowych znajomości i ekologiczność to tylko niektóre z licznych atutów, które przemawiają za tą formą podróżowania. Przewozimy paczki z Grodziska Mazowieckiego do Holandii codziennie w różnej wadze i wielkości. Zadzwoń do nas – opisz swoją paczkę lub przesyłkę a my ją dla Ciebie wycenimy. Przewóz paczek Grodzisk Mazowiecki Holandia tanio i bezpiecznie dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy