Busy z Katowic do Holandii

Szukasz solidnej firmy transportowej, która organizuje przewóz osób i paczek za granicę? Jesteś we właściwym miejscu! Busy z Katowic i innych śląskich miast do Holandii jeżdżą od poniedziałku do niedzieli, zawożąc podróżnych prosto pod wskazany adres. Jeśli chcesz zamówić przejazd do pracy lub na wakacje, wystarczy, że wypełnisz na naszej stronie internetowej krótki formularz i gotowe!

Podróż z firmą Grego Bus to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Współpracujemy z doskonale wyszkolonymi, doświadczonymi kierowcami i stale podnosimy kwalifikacje, aby móc zapewnić podróżującym najwyższą jakość usług. Dysponujemy flotą nowoczesnych, świetnie przygotowanych na długie trasy samochodów. Swoim klientom zapewniamy takie udogodnienia, jak komfortowe, regulowane fotele, klimatyzacja i ogrzewanie, a także bezpłatny dostęp do Wi-Fi na czas przejazdu. W cenę podróży busem z Katowic lub innej miejscowości na Śląsku do Holandii wliczone jest również ubezpieczenie pasażera.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Nowoczesne busy Katowice-Holandia: z nami wygodnie i bezpiecznie dotrzesz na miejsce

Szukasz środka transportu z Katowic do wybranego miasta w Holandii? W takim razie koniecznie postaw na maksymalny komfort! Zamiast błądzić po dworcu, cisnąć się w pociągu lub w autobusie, możesz po prostu wybrać nasze wygodne busy z Katowic do Holandii. Przekonaj się, ile korzyści zapewnia takie rozwiązanie!

Podróżowanie za granicą nadal może być bezpieczne i wygodne. Musisz po prostu wybrać przewoźnika, który będzie w stanie zapewnić Ci to wszystko. Gdy zdecydujesz się wybrać nasze busy Katowice Holandia, możesz skorzystać z naszej usługi door to door. Polega ona na tym, że sam ustalasz, miejsce rozpoczęcia podróży i jej cel. Kierowca może odebrać Cię spod drzwi Twojego domu i zawieźć prosto do docelowego miejsca podróży. Musisz przyznać, że taki przewóz osób Katowice Holandia to maksimum wygody. Już teraz wyjazd na wakacje, do pracy, w odwiedziny do rodziny czy na koncert będzie znacznie łatwiejszy w organizacji, a przy tym też po prostu bardziej komfortowy.

Zwróć uwagę także na to, że nasze busy do Holandii z Katowic to zawsze gwarancja najwyższej jakości. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, aby każdy bus Katowice-Holandia był utrzymany w doskonałym stanie.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tanie przewozy Katowice-Holandia

Nasze tanie busy do Holandii z Katowic to zawsze gwarancja oszczędności finansowej. Dlaczego? Płacisz nam za dojazd z miejsca A do miejsca B. Dzięki temu nie musisz płacić także za taksówkę czy komunikację miejską, aby przedostać się z dworca lub przystanku do celu swojej podróży.

Zwróć uwagę także na to, że oferujemy przewóz osób i paczek z Katowic do Holandii. Dlatego też możesz zaufać nam nie tylko, gdy chcesz wyjechać do Holandii, ale też z powodzeniem będziesz mógł lub mogła powierzyć nam transport paczek. Przestań przepłacać i postaw na w pełni komfortowy transport, który zawsze się opłaca!

Już teraz zdecyduj się na Katowice-Holandia busy, aby całkowicie odmienić sposób podróżowania za granicą.

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus