Busy z Konina do Holandii

Jesteśmy firmą transportową z bogatym doświadczeniem w organizowaniu przejazdów za granicę. Oferujemy przewóz osób i paczek luksusowymi busami. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy poszukują taniego i bezpiecznego sposobu przemieszczania z Konina i całej Wielkopolski do Holandii i innych krajów europejskich.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które są regularnie serwisowane i przystosowane do długich tras. Każdy autobus jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie oraz wygodne, regulowane siedzenia, dzięki czemu podróż z nami jest przyjemna i komfortowa. Ponadto w samochodach znajdują się gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych oraz bezpłatne Wi-Fi, co pozwala naszym pasażerom na korzystanie z Internetu podczas podróży.

Busy z Konina i innych miejscowości województwa wielkopolskiego wyjeżdżają do Holandii codziennie, również w soboty i niedziele, dzięki czemu łatwo znajdziesz dogodny termin dla siebie. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, by zarezerwować przejazd!

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

UsługaTrasaCena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Konin-Holandia - bezpieczne i wygodne

Przewóz osób Konin-Holandia najwygodniej i najbezpieczniej zrealizować korzystając z nowoczesnej floty busów pasażerskich firmy GREGO Bus. Jeździmy przez siedem dni w tygodniu, gwarantując komfort i bezpieczeństwo na długich międzynarodowych trasach. Zarezerwuj swój przejazd już dziś i pamiętaj, że im więcej podróżujesz, tym taniej — co 5 przejazd jest o 50% tańszy! Szczegóły oferty znajdziesz w naszym Regulaminie.

Jeśli obawiasz się, że podróż z Konina do Holandii będzie Ci się dłużyć, porzuć te obawy! Nasze nowoczesne busy, wyposażone w klimatyzację i rozkładane fotele, oferują Ci możliwość spokojnego snu albo oglądania filmów na DVD. Doświadczeni kierowcy, doskonale znający trasę, mkną europejskimi autostradami szybko i pewnie, abyś dotarł do celu na czas. Twoje bezpieczeństwo to priorytet — nigdy nie łamiemy przepisów, gwarantujemy bezpieczne przyjazdy do Holandii i równie bezpieczne powroty.

Busy GREGO Bus Konin-Holandia kursują nieprzerwanie każdego dnia. Zarezerwuj miejsce w jednym z naszych pojazdów, upewnij się, że wciąż tym miejscem dysponujemy i potwierdź swoją rezerwację dzień przed wyjazdem do godziny 16.00. Teraz możesz już spokojnie zająć się pakowaniem. Bez względu na to, czy jedziesz do pracy, czy na urlop — na pewno dotrzesz na czas.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tani bus Konin-Holandia

Ceny przejazdów naszymi busami uzależnione są od wskazanych przez Pasażera lokalizacji w Polsce i w Holandii. Istnieje też możliwość negocjacji cen! Każdy przejazd Konin-Holandia realizujemy po optymalnej dla Pasażera cenie.

Komfort i bezpieczeństwo podróży, niewygórowana cena, gwarancja dotarcia na miejsce na czas — to wszystko oferuje ci GREGO Bus, firma posiadająca wszelkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług w zakresie taniego transportu międzynarodowego osób oraz przewozu paczek. Mamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz Rzeczy, a także wymagane Licencje Międzynarodowe.

Zarezerwuj bus Konin-Holandia już dziś!