Busy z Krakowa do Holandii

Planujesz podróż z Krakowa do Holandii? Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, w podróż służbową czy odwiedzasz rodzinę, nasza oferta jest idealna dla Ciebie! Oferujemy codzienne, bezpośrednie kursy z Krakowa do wielu miast w Holandii. Nasze busy to połączenie komfortu, bezpieczeństwa i przystępnej ceny.

Wyjazd za granicę wiąże się z wyborem najlepszej opcji transportu. Nasza oferta podróży z Krakowa do Holandii oraz z Holandii do Krakowa to odpowiedź na potrzeby, każdego, kto poszukuje taniej, jednak jednocześnie komfortowej formy transportu. Z nami zapomnisz o stresie w trakcie wyjazdu – zawsze bezpiecznie, zawsze wygodnie i zawsze na czas! Nasze busy to gwarancja przejazdu na trasie Kraków Holandia w samochodach w zabudowie VIP.

Wyjeżdżamy codziennie z Krakowa  10:30-12:00 rano.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Kraków-Holandia: nowoczesna flota pojazdów i doświadczeni kierowcy

Chcesz mieć pewność, że podróżujesz bezpiecznie, komfortowo i na czas? Nasza oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Nasze busy to nie tylko wygoda i komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne, a ich stan jest na bieżąco monitorowany. Każdy bus jest wyposażony w klimatyzację, regulowane fotele, USB do ładowania urządzeń mobilnych i darmowe Wi-Fi.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku, oferujemy tanie podróże busami, dzięki którym nawet wielogodzinny wyjazd nie powoduje dyskomfortu. Nasze busy prowadzą doświadczeni kierowcy, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo pasażerów. Od teraz pokonanie trasy Kraków – Holandia będzie dla Ciebie przyjemnością. Wybierz nasza tanią i komfortową ofertę wyjazdów za granicę zarówno wtedy, gdy Twoim celem jest zwiedzanie, jak i wtedy, gdy w planach masz pracę zarobkową.

Wybierz nas, a dojedziesz do celu najszybciej, najwygodniej i najbezpieczniej jak to możliwe. Możliwość zabrania większej ilości bagażu. Posiadamy busy z dużymi bagażnikami, dlatego nie będzie problemu z zabraniem wszystkich rzeczy na podróż.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tani przewóz osób Kraków-Holandia - bus odjeżdża codziennie!

U nas tanie nie oznacza gorsze – stawiamy na jakość, bezpieczeństwo i komfort. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz – skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez naszą stronę internetową. Pamiętaj, bus odjeżdża codziennie, więc zawsze znajdziesz dogodny dla siebie termin!

Nasz cel to zapewnić wszystkim dostęp do taniego, ale niezawodnego i komfortowego transportu. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i różne formy płatności, tak aby każdy mógł skorzystać z naszych usług. Wybierz nasz tani przewóz osób Kraków-Holandia i ciesz się bezproblemową podróżą bez obciążania budżetu!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!