Skip to main content

Busy z Poznania do Holandii

Zaplanowanie wyjazdu za granicę to często skomplikowane zadanie. Wybór odpowiedniego transportu, który jest wygodny, bezpieczny i korzystny cenowo, może okazać się trudnym wyzwaniem. Grego Bus to renomowany przewoźnik, który od wielu lat organizuje przewóz osób i paczek busami z Poznania i innych wielkopolskich miast do Holandii.

Naszym priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby każda podróż z Grego Bus była komfortowa i bezpieczna. Zatrudniani przez nas kierowcy mają dużą wiedzę na temat tras, po których się poruszają, co zapewnia klientom pewność, że dotrą dokładnie do miejsca docelowego. Oprócz tego dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, które spełniają najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa.

Busy z Poznania do Holandii kursują codziennie, a rezerwacja przejazdu jest bardzo prosta – wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej. Dodatkowo w cenę biletu wliczone są koszty ubezpieczenia pasażera, co zapewnia klientom spokój podczas podróży. Nasze busy jeżdżą codziennie z Holandii do Polski. Tani bus Holandia Poznań tylko z Nami.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Komfortowe i klimatyzowane busy Poznań-Holandia

Szukasz rzetelnego i bezpiecznego przewoźnika na trasie Poznań-Holandia? GREGO Bus przez siedem dni w tygodniu oferuje komfortowe przejazdy busami pasażerskimi do krajów Beneluxu. Nasi doświadczeni kierowcy, doskonale znający wszystkie trasy gwarantują, że dotrzesz na czas pod wskazany adres — realizujemy także usługę door-to-door. Już dziś zarezerwuj przejazd z Poznania do dowolnego miasta w Holandii, wykorzystując w tym celu formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Flota busów naszej firmy obejmuje pojazdy wyposażone w klimatyzację i rozkładane siedzenia umożliwiające spokojny sen. W czasie podróży możesz być stale podłączony do internetu za pomocą WiFi i pracować albo oglądać film — możesz to robić także dzięki zamontowanemu w busie telewizorowi z DVD. Dzięki tym udogodnieniom trasa międzynarodowa nie będzie Ci się dłużyć.

Bezpieczeństwo i wygoda naszych Pasażerów to podstawa. Dbamy o to, żeby każdy bus z Poznania do Holandii wyruszał i docierał we wskazane przez podróżujących miejsca na czas. Profesjonalni kierowcy dokładają wszelkich starań, żeby podróż przebiegała bez zakłóceń. Wracasz busem z Holandii do Poznania? Zadzwoń do nas a znajdziemy dla Ciebie transport z Holandii do Polski.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tanie busy Poznań-Holandia z adresu pod adres

Im więcej podróżujesz z GREGO Bus, tym mniej płacisz. Co 5 przejazd jest tańszy o 50%. Do skorzystania z tej oferty jest potrzebna karta promocyjna, na której powinno znajdować się imię i nazwisko Pasażera wpisane przez kierowcę oraz pieczątki lub hologramy z datami i jego podpisy.

W naszym cenniku Polska-Holandia znajdziesz przedziały cenowe kursów z Poznania do Holandii, ale miej na uwadze, że cena uzależniona jest od lokalizacji w Polsce oraz zagranicą. Dodatkowo istnieje możliwość negocjacji cen.

Podróżuj z GREGO Bus. Nasza firma ma wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług w zakresie taniego transportu osób oraz paczek, a w szczególności: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz Rzeczy, Licencje Międzynarodowe. Bus do Holandii z Poznania? Tylko GREGO Bus!

Szukasz transportu dla pracownika do Holandii? Zadzwoń do nas, zachęcamy do współpracy agencje pracy odnośnie transportu pracowników do Holandii z Poznania jak również z większości miast w Polsce. Możliwość zniżek dla pracowników agencji pracy dla osób jadących do pracy w Holandii. Transport busem dla pracownika w Holandii