Skip to main content

Busy z Pruszkowa do Holandii

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by flota busów na trasie Pruszków Holandia docierała do miasta docelowego zgodnie z ustaloną wcześniej Państwa  rezerwacją. Przewóz osób z Pruszkowa do Holandii odbywa się na jak najwyższym poziomie dzięki naszym doświadczonym kierowcom a także pracy logistyków. Aby cel ten skutecznie osiągnąć, wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów, nastawioną na bezpieczeństwo i wygodę.

Jeśli szukasz sprawdzonego przejazdu busem z Pruszkowa do Holandii wybierz nas a na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom. Dajemy również zniżki dla 3 osób lub jeszcze większych grup. Tani bus Pruszków Holandia to zdecydowanie nasza oferta dla Ciebie ! Wracasz z Holandii do Pruszkowa i szukasz sprawdzonej firmy ? Zadzwoń do nas pod wskazane niżej numery telefonu.

Wyjeżdżamy codziennie z Pruszkowa w godzinach 11:00-12:30.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Przewozy do Holandii z Pruszkowa: Usługa z adresu pod adres dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu

Gregobus to Twoja brama do komfortowych podróży między Pruszkowem a Holandią, oferująca usługę przewozu z adresu pod adres. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i wygoda, dlatego dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz doświadczony zespół zawsze jest gotów, by zapewnić bezproblemowy przejazd, a nasza flota nowoczesnych, klimatyzowanych busów gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo na każdym etapie podróży. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, do rodziny, czy w podróż służbową, możesz liczyć na naszą niezawodność i profesjonalizm. Gregobus to synonim punktualności, jakości i satysfakcji klienta w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i doświadcz wyjątkowej podróży z Pruszkowa do Holandii!

Komfortowy bus do Holandii, Belgii i Niemiec

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Bus Pruszków-Holandia

Busy z Pruszkowa do Holandii to popularne połączenie transportowe, umożliwiające podróż zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w celach biznesowych. Pruszków, położony niedaleko Warszawy w Polsce, jest jednym z ważnych węzłów komunikacyjnych, zapewniającym dogodne połączenia zarówno drogowe, jak i kolejowe. Zapewniamy pasażerom dużą przestrzeń w busach w celu wygodnej i komfortowej podróży do Holandii.

Podróżując po Holandii, skorzystasz z doskonale rozwiniętej sieci transportu publicznego, która umożliwi Ci łatwe poruszanie się między miastami i miejscami turystycznymi. Dodatkowo, Holandia jest znanym krajem rowerowym, więc możesz wynająć rower i odkrywać uroki tego kraju na dwóch kołach.

W drodze do Holandii z Pruszkowa będziesz mieć okazję cieszyć się pięknymi widokami, poznać nowe kultury i zebrać niezapomniane wspomnienia. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych czy turystycznych, przejazd do Holandii zapewni Ci wyjątkowe doświadczenia.

Nie czekaj dłużej – wybierz się w podróż busem z Pruszkowa do Holandii i rozpocznij swoją niezapomnianą przygodę już dziś!

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy