Busy z Rzeszowa do Holandii

Chcesz szybko, tanio i wygodnie dostać się za granicę? Skorzystaj z oferty firmy Grego Bus! Organizujemy przewóz osób i paczek z Polski do Holandii pod wskazany adres. Nasze busy Rzeszów-Holandia kursują od poniedziałku do niedzieli. Przejazd łatwo zarezerwujesz poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej lub dzwoniąc na nasze numery telefonu. W cenę usługi wliczone są wszystkie koszty, w tym również ubezpieczenie podróżnego. Poszukujesz busa z Holandii do Rzeszowa ? Zabierzemy Cię z każdego miejsca w Holandii pod wskazany adres w Rzeszowie.

Oprócz tego podróżujący otrzymują dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, dzięki czemu mogą bez ograniczeń korzystać z Internetu. Wszystkie busy wyjeżdżające z Rzeszowa i reszty województwa podkarpackiego do Holandii spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, są ubezpieczone i dostosowane do pokonywania dalekich tras. Tani bus Rzeszów Holandia tylko z Grego Busem.

Wyjeżdżamy codziennie z Rzeszowa w godzinach 8:30 – 10:30

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Rzeszów-Holandia - komfortowa i bezpieczna podróż

Szukasz możliwości bezpiecznego i komfortowego pokonania trasy Rzeszów-Holandia? GREGO Bus specjalizuje się w pasażerskich przewozach międzynarodowych oraz w dostarczaniu przesyłek w systemie door-to-door. Dysponujemy flotą nowoczesnych, doskonale wyposażonych busów, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców. Przemieszczanie się po Europie busami GREGO Bus to pewność, że będziesz o czasie w każdym docelowym miejscu swojej podróży.

Doskonale znając specyfikę transportu międzynarodowego na długich trasach, oferujemy naszym Klientom przejazdy na trasie Rzeszów-Holandia. Zapraszany osoby, które wybierają się do Beneluxu w celach zarobkowych albo turystycznych. Pracujesz albo chcesz spędzić urlop w takich miastach jak Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam? Nasze busy dowiozą Cię pod wskazany adres w Holandii, a kiedy będziesz wracał — odbierzemy Cię z tego samego miejsca i bezpiecznie dowieziemy do Polski.

Busy z Rzeszowa do Holandii kursują przez siedem dni w tygodniu. Nasze pojazdy wyposażone są w klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, telewizor z DVD, regulowane siedzenia, gniazdka 230 V oraz WiFi. Komfort i bezpieczeństwo podróży busami GREGO Bus poświadczony jest przez posiadane przez firmę niezbędne uprawnienia do świadczenia usług w zakresie taniego transportu osób oraz przewozu paczek, a w szczególności przez Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz Rzeczy, Licencje Międzynarodowe.

Priorytetem dla nas są zadowolenie, wygoda i satysfakcja klientów, dlatego korzystamy z floty luksusowych samochodów wyposażonych nie tylko w klimatyzację i ogrzewanie, ale również niezwykle komfortowe, rozkładane fotele, które umożliwiają spokojny sen podczas jazdy.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tanie przewozy Rzeszów-Holandia - wyjazdy codziennie

Zarezerwuj przejazd komfortowym busem na trasie Rzeszów-Holandia i nie zawracaj sobie głowy poszukiwaniem innego rodzaju transportu. Przewozy osób Rzeszów Holandia realizujemy po wcześniejszej rezerwacji poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Po złożeniu rezerwacji prosimy o telefon do biura pod numer 575 904 104 albo 570 908 708 w celu sprawdzenia, czy mamy jeszcze wolne miejsca. Rezerwację należy potwierdzić dzień przed wyjazdem do godziny 16.00.

Tani przewóz osób Rzeszów- Holandia? Postaw na GREGO Bus. Cena zawsze uzależniona od lokalizacji w Polsce oraz za granicą.

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus