Busy z Wrocławia do Holandii

Poszukujesz idealnej formy transportu z Wrocławia do Holandii? W takim razie mamy specjalnie dla Ciebie prawdopodobnie najlepszą ofertę na rynku. Już teraz możesz zdecydować się na nasze busy Wrocław Holandia. To najlepszy sposób podróżowania, gdy zależy Ci na komforcie, przyjemnej atmosferze i bezpieczeństwie w trakcie podróży. Zwróć też uwagę na nasz korzystny pod względem finansowym cennik. Czy to już wystarczające argumenty do tego, aby wybrać naszą ofertę? Jeśli tak, to nie czeka i już teraz wybierz nasze busy z Wrocławia do Holandii.

Wracasz do domu z Holandii? Zadzwoń do nas a zapiszemy Cię na podróż busem z Holandii do Wrocławia. Dotrzesz z nami z adresu na adres każdego dnia w dużym komfortowym busie  w zabudowie VIP. Obsługujemy Wrocław oraz wiele innych miast w województwie dolnośląskim. Zadzwoń do nas i zapytaj o miejsce w busie z Holandii do Polski.

Grego Bus jeździ codziennie do Holandii w godzinach 14:30-16:00.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Wrocław-Holandia — komfortowo i bezpiecznie

Pragniemy zapewnić naszym pasażerom najwyższy komfort. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wyposażenie naszych pojazdów w bardzo wygodne fotele, w których bez problemu możesz nawet przespać całą podróż. Poza tym busy do Holandii z Wrocławia, a także na wszystkich innych trasach zostały wyposażone w klimatyzację oraz system ogrzewania. Dlatego też bez obaw możesz z nami podróżować przez cały rok.

Nasi doświadczeni kierowcy to gwarancja bezproblemowego przedostania się w wyznaczone miejsce. Gwarantuje to usługa door to door. Każdy bus do Holandii z Wrocławia przechodzi kontrolę jakości, aby zapewnić pełną sprawność i bezpieczeństwo w trakcie drogi.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tani bus Wrocław-Holandia

Zwróciliśmy uwagę na to, żeby nasza oferta była skierowana dla każdego, kto chce podróżować za granicę. Wrocław Holandia busy to gwarancja korzystnej ceny, która się opłaca. Już nie musisz przepłacać na dodatkowe przejazdy taksówkami i komunikacją miejską oraz na przesiadki. Zamiast tego po prostu wybierz bus z Wrocławia do Holandii i ciesz się niską ceną oraz komfortem, na jaki zasługujesz.

Sam wybierz cel swojej podróży. Wrocław Holandia bus to doskonały wybór, gdy wyjeżdżasz na koncert, zawody sportowe, festiwal, na wakacje, w odwiedziny czy do pracy. Jesteśmy pewni, że w każdym z tych przypadku możesz z powodzeniem zdecydować się na nasze usługi. Szybko przekonasz się, że bus Wrocław Holandia to synonim komfortowego podróżowania.

Przewozimy codziennie dodatkowo paczki z Wrocławia do Holandii do większości holenderskich miast. Zadzwoń do nas i opisz nam swoją przesyłkę, a my ją wycenimy i zabierzemy dla Ciebie paczkę do Holandii.