Skip to main content

Busy Zamość-Holandia

Od wielu lat oferujemy przewozy osób z Zamościa do Holandii, jak i do Belgii. Naszym celem jest zapewnienie jak najkorzystniejszych warunków podróży, uwzględniając tu komfort, cenę jak również dynamikę dotarcia z miejsca początkowego do miejsca docelowego. Szybko dostosowujemy się do nowych warunków, dzięki czemu nasze busy z Zamościa do Holandii są w stanie dostarczyć naszych pasażerów do miejsca przeznaczenia bez zbędnej zwłoki.

Wyróżnia nas fakt, iż rozpoczynają Państwo podróż od miejsca uprzednio przez siebie wskazanego, co jest dla Państwa dużym ułatwieniem, gdyż nie spóźnią się Państwo, jak również nie będzie problemu z bagażem. Nasi uczynni kierowcy pomogą w odpowiedzi sposób zapakować bagaże w sposób optymalny. Tani bus Zamość Holandia to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Wyjeżdżamy codziennie z Zamościa do Holandii w godzinach 6:00-7:30.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Busy do Holandii z Zamościa Pod Adres z GregoBus - Maksymalna Wygoda

Nasza oferta to nie tylko regularne przewozy busami z Zamościa do Holandii, ale także usługa „z adresu pod adres”. Ta wygodna opcja pozwala Ci na komfortowy dojazd z dowolnego miejsca w Zamościu bezpośrednio pod wybrany adres w Holandii.

Nasza załoga to doświadczeni kierowcy, którzy dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie podróży. Dodatkowo, nasze busy do Holandii z Zamościa są wyposażone we wszelkie udogodnienia, które sprawią, że podróż będzie komfortowa i przyjemna.

Dzięki usłudze „z adresu pod adres” oszczędzasz swój czas i eliminujesz stres związany z dojazdem na przystanek czy stację. Wszystko to czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Wybierz nasze busy do Holandii z Zamościa i doświadcz wygody podczas podróży!

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Bus Zamość-Holandia - Komfort podróży na najwyższym poziomie

Stawiamy na wygodę, dlatego też wszystkie nasze busy z Zamościa do Holandii wyposażone są w niezwykle wydajną klimatyzację, dzięki czemu nawet największy upał nie będzie straszny. Odpowiedni komfort zapewniają także bardzo wygodne fotele, które dzięki odpowiedniej elastyczności dopasowują się do postury pasażera, zapewniając mu odprężającą pozycję. Rozrywki może dostarczyć odtwarzacz dvd, zamontowany w naszych pojazdach, dzięki czemu można zagospodarować swój czas podróży oglądaniem interesującego filmu. Każdy z pasażerów ma również bezproblemowy dostęp do gniazdek, dzięki czemu naładuje swój telefon lub laptopa.

Decydując się na nasze przewozy osób z Zamościa do Holandii, otrzymują Państwo nie tylko miejsce w busie, lecz także gwarancję odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa podróży, nasz personel dokłada również wszelkich starań, by dotrzeć do miejsca docelowego najsprawniej, unikając wszelkich szlaków drogowych, które mogą przyczynić się do powstawania opóźnienia. Przewóz paczek z Zamościa do Holandii w atrakcyjnych cenach z adresu na adres oraz codziennie. To oferta dla Ciebie!

Poznaj nasze trasy

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...