Skip to main content

Busy do Holandii z podkarpackiego

Polacy bardzo chętnie odwiedzają Holandię – zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych. Jednym z najwygodniejszych sposobów dotarcia do tego kraju jest z całą pewnością przejazd busem, który oferujemy. Świadczymy usługi w tym zakresie m.in. dla klientów z Podkarpacia, zapewniając im przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie podróży. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą – zajmujemy się zarówno przewozem osób, jak i ładunków!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480
Trwa ładowanie formularza...

Busy z Podkarpacia do Holandii

Pokonanie ponad tysiąca kilometrów drogą lądową to spore wyzwanie zarówno dla kierowcy, jak i jego pasażerów. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszą flotę tworzą pojazdy odpowiednio przystosowane do obsługi tak dalekich tras. Busy jeżdżące na trasach z Podkarpacia do Holandii są przede wszystkim doskonale wyposażone pod kątem komfortu podróżowania. Zdecydowaliśmy się na zakup samochodów z wygodnymi siedzeniami, które są regulowane w wielu płaszczyznach. Zapewnia to możliwość zmiany pozycji w dowolnym momencie, a także gwarantuje sporo wolnego miejsca na nogi, co w przypadku wielogodzinnych transportów osobowych jest kluczową kwestią.

Każdy z pasażerów ma też dostęp do gniazdka 230 V, dzięki czemu może np. nieustannie korzystać z podłączonych do zasilania urządzeń mobilnych, smartfonów czy laptopów. Podróż busem z Podkarpacia do Holandii to także wygodne rozwiązanie ze względu na obecność klimatyzacji w naszych pojazdach. Co równie istotne, nasze samochody są prowadzone przez doświadczonych kierowców!

Bus z województwa podkarpackiego do Holandii - czy to się opłaca?

Bilety lotnicze są obecnie dość kosztowne, dlatego wiele osób chcących dostać się do innych krajów europejskich stawia na busy. To tania, ale jednocześnie bezpieczna oraz komfortowa alternatywa w przypadku podróżowania np. z Podkarpacia do Holandii. Dbamy o to, by ceny świadczonych usług były zawsze atrakcyjne. Aktualne stawki za przewóz osób i ładunków do tego kraju znajdują się na naszej stronie internetowej – zapraszamy do zapoznania się z nimi i skorzystania z oferty!

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu