Busy do Holandii ze Śląska

Dokładamy wszelkich starań, by wyjazd zagraniczny był możliwie najbardziej komfortowym przeżyciem dla naszych klientów. Z tego względu działamy w systemie door-to-door – nie odbieramy pasażerów w wyznaczonym miejscu zbiórki, lecz po prostu przyjeżdżamy bezpośrednio pod ich domy. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz poświęcić więcej czasu na dokładne spakowanie się. Grego Bus dowiezie Cię też oczywiście bezpośrednio pod wskazany adres w Holandii, by pierwsze chwile w nowym kraju były znacznie mniej stresujące.

Trwa ładowanie formularza...

Busy Śląsk-Holandia - Podróżuj w komfortowo z GregoBusem

Podróż do kraju tulipanów trwa zazwyczaj kilkanaście godzin, w związku z czym zadbaliśmy o wiele udogodnień dla naszych pasażerów. Busy ze Śląska do Holandii są wyposażone w nowoczesne, w pełni regulowane fotele, które można w każdej chwili rozłożyć i się zdrzemnąć. Na pokładzie zapewniamy również dostęp do darmowego połączenia WiFi, a także gniazdek 230 V. Klienci mogą też liczyć na możliwość obejrzenia filmu na odtwarzaczu DVD.

Wszystkie busy z naszej floty są klimatyzowane. Temperatura podczas jazdy jest zatem utrzymywana na optymalnym poziomie, który będzie odpowiadał wszystkim pasażerom. Regularnie serwisujemy pojazdy i upewniamy się, że ich stan techniczny pozwala na pokonanie trasy międzynarodowej ze Śląska do Holandii. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych. Doskonale znają drogi, po których będą się poruszać i potrafią jeździć w sposób nie tylko bezpieczny, lecz także terminowy.

Paczki ze Śląska do Holandii - Paczki Śląskie Holandia

Oferujemy codzienny przewóz paczek z województwa śląskiego do Holandii. Mamy możliwość zabrania zarówno małych przesyłek, dokumentów, listów jak również większych paczek – nawet powyżej 20 kg.

Jeśli chcesz przesłać przesyłkę ze Śląska do Holandii , paczkę z żywnością lub prezent na święta dla bliskich – zadzwoń do nas. Zabieramy paczki, przesyłki, dokumenty z adresu na adres na terenie większości miejscowości w województwie lubelskim.

Jesteś aktualnie w Holandii i chcesz przesłać walizkę, torbę lub paczkę do Polski – nic prostszego – zadzwoń do nas i umów dogodny termin wysłania przesyłki naszymi busami.

Paczka Śląsk Holandia – Paczka Katowice Holandia – Paczka Zabrze Holandia – Paczka Gliwice Holandia – Paczka Częstochowa Holandia

Obsługiwane miasta i ich okolice

Województwa

Przewozy do Holandii ze Śląska pod wskazany adres

Zachęcamy do zdecydowania się na wyjazd zagraniczny z Grego Busem! Gwarantujemy, że cały przejazd będzie dla Ciebie komfortowy, a pod wskazany adres w Holandii trafisz w umówionym wcześniej terminie. Klienci, którzy regularnie podróżują z nami np. do pracy, mogą liczyć na duże zniżki podczas co piątej podróży. Nasi kierowcy z wielką przyjemnością przewiozą dla Ciebie również paczki o masie wynoszącej nawet ponad 20 kg. Skontaktuj się z nami już teraz!

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu