Skip to main content

Busy do Holandii z Wielkopolski

Jednym z naszych największych atutów jest zdecydowanie model działania w systemie door-to-door. W praktyce polega on na tym, że bus firmy przyjedzie po Ciebie pod wskazany w formularzu rezerwacji adres. Możesz zatem skupić się na dokładnym spakowaniu wszystkich bagaży. Bardzo chętnie dowieziemy Cię też w dowolne miejsce na terenie Holandii. Zdajemy sobie sprawę, że pierwsze chwile w nowym kraju są zazwyczaj stresujące – z tego względu wysiądziesz bezpośrednio pod swoim mieszkaniem i oszczędzisz sobie konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.

Komfort podróży ma dla nas ogromne znaczenie, w związku z czym wprowadziliśmy liczne udogodnienia w busach z firmowej floty. Na pokładzie znajdują się między innymi gniazdka 230 V, które zapewnią Ci możliwość bezproblemowego korzystania z telefonu podczas całej trasy. Udostępniamy również oczywiście darmowe połączenie WiFi. Jeśli chcesz natomiast w inny sposób umilić sobie podróż, to możesz zdecydować się też na obejrzenie filmu na DVD.

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Holandii z województwa wielkopolskiego

Wszystkie nasze busy, które jeżdżą z Wielkopolski do Holandii, są sprawne technicznie i doskonale wyposażone. Klimatyzacja pozwala na utrzymanie stałej, komfortowej temperatury podczas jazdy. Regulowane fotele umożliwiają natomiast ucięcie sobie drzemki i odpoczynek przed przyjazdem na miejsce. Nasi kierowcy dołożą wszelkich starań, by podróż była dla Ciebie możliwie najwygodniejsza. Mają ogromne doświadczenie w pokonywaniu tras międzynarodowych i potrafią poruszać się po drogach w sposób płynny i bezpieczny.

Jeśli chcesz sprawnie dostać się w wybrane miejsce w Holandii, to zapraszamy Cię do skorzystania z usług Grego Busa. Zadbamy o to, by podróż była dla Ciebie komfortowa i dotrzymamy wszelkich założonych terminów. Oferujemy również możliwość przewiezienia paczki – w cenniku znajdziesz stawki za przesyłkę, które zależą głównie od jej masy. Skontaktuj się z nami już teraz i ruszajmy w drogę!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu