Skip to main content

Busy z Holandii - Lubelskie

Chcesz odwiedzić Holandię jako turysta, a może szukasz pracy w kraju tulipanów lub po prostu chcesz spotkać się z bliskimi, którzy tam mieszkają? Teraz to jest jeszcze prostsze – nawet wtedy, gdy podróżujesz z województwa lubelskiego. Skorzystaj z naszej oferty i postaw na bus Holandia Polska lubelskie – codziennie kursujemy w oba kierunki!

Trwa ładowanie formularza...

Busy Holandia Polska – lubelskie z opcją door-to-door

Chcesz, aby podróż z Holandii do województwa lubelskiego była jeszcze bardziej komfortowa? Skorzystaj z naszej opcji door-to-door! Oferujemy kompleksowe rozwiązania transportowe, które obejmują odbiór i dostarczenie naszych pasażerów pod wskazany adres. Nie musisz martwić się o organizację transportu z domu czy z dworca – my po prostu przyjedziemy prosto pod Twoje drzwi.

Nasza opcja door-to-door to także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podróżują z bagażem lub potrzebują szybkiego i bezpiecznego transportu do swojego miejsca docelowego. Skorzystaj z tej oferty także wtedy, gdy chcesz dostarczyć krewnym paczkę – na święta, urodziny lub z innej okazji.

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Wygodne i bezpieczne przewozy Holandia Polska – lubelskie

Nasze busy z Holandii do województwa lubelskiego to gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas podróży. Jak to jest możliwe? Nasza flota jest regularnie serwisowana, a nasi doświadczeni kierowcy dbają o komfort pasażerów, a do tego doskonale znają trasy, po których się poruszają. Dzięki temu są w stanie zgodnie z ustalonym terminem i czasem dotrzeć na miejsce. Wybierając nasze przewozy, możesz cieszyć się spokojem i pewnością, że dotrzesz na miejsce w najlepszych warunkach – dodatkowo dbają o to miękkie fotele i klimatyzacja. To nadal nie są wszystkie zalety, jakie zapewniają busy Holandia Polska lubelskie. Cena  to kolejny atut, który sprawi, że z przyjemnością wyruszysz w drogę i odwiedzisz Amsterdam, Rotterdam czy też Eindhoven.

Odkryj naszą ofertę i zdecyduj się na podróż między Holandią a województwem lubelskim z naszą firmą transportową Gregobus!