Nasze motto:

Przejazd z Gregobusem – Bezpieczeństwo wraz Luksusem !!


Stawiamy na bezpieczny i niedrogi przewóz osób!


GREGO BUS to firma transportowa, która świadczy tanie i profesjonalne usługi transportowe na skalę międzynarodową. Na co dzień zajmujemy się przewozem osób i paczek na trasach Polska – Niemcy – Holandia – Belgia. Na wyposażeniu firmy znajduje się nowoczesna flota pojazdów, które są na bieżąco sprawdzane pod względem sprawności technicznej. Jako dynamicznie rozwijający się przewoźnik zapewniamy pasażerom komfort jazdy oraz bezpieczeństwo podczas podróżowania. Nasze usługi świadczymy terminowo – wiemy jak cenny jest czas dla klientów, którym zależy na tym, aby coś dostarczyć lub gdzieś być na czas.

Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się na terenie województwa
Lubelskiego. Nasze busy jednak obsługują klientów również z innych województw Polski, a w szczególności:Zalety naszych usług transportowych


Jedną z zalet naszej oferty przewozowo-transportowej jest to, że usługi nasze świadczymy na wielu trasach. Tanie busy jeżdżą na terenie Polski, do Niemiec, Holandii i Belgii. Decydując się na naszą firmę transportową, klienci wybierają podróż nowoczesnymi pojazdami. Busy, które posiadamy w naszej bazie są bardzo komfortowe i posiadają różne udogodnienia takie jak np.:

  • klimatyzacja,
  • DVD,
  • gniazdka 230 V,
  • regulowane fotele.

Stawiamy na rzetelność świadczonych usług
i terminowość naszych transportów.


Jeżeli interesuje Cię przejazd komfortowym busem do Niemiec, Holandii lub Belgii, zachęcamy do kontaktu.


Oferowane przez nas usługi przewozowe z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii odbywają się w systemie door-to-door, czyli pod wskazany adres. Klientom korzystającym z naszych busów zapewniamy ubezpieczenie podczas podróży. Międzynarodowy przewóz osób i paczek odbywa się szybko i tanio – warto więc skorzystać z takiej oferty!Nasze certyfikaty: