Skip to main content

Grego Bus - Międzynarodowy przewóz osób i paczek

To zrozumiałe, że planując zagraniczną podróż lub nadanie paczki, szukasz zaufanego i dobrego przewoźnika. Tani i szybki transport za granicę to nasza specjalizacja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, a co za tym idzie, potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza firma Grego Bus świadczy usługi transportowe w zakresie przewozu osób oraz paczek z Warszawy, Wrocławia i innych dużych polskich miast za granicę.

Szybki przewóz z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii

Oferujemy usługi na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozie osób i paczek z Polski do NiemiecHolandii oraz Belgii. Jeżeli interesuje Cię solidna i jednocześnie tania firma transportowa – trafiłeś pod dobry adres. Zapewniamy podróż w luksusowych warunkach, w nowoczesnych busach prosto z salonu. Nasza flota jest całkowicie bezpieczna, a każdy bus wysyłany przez nas za granicę jest wyposażony w klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, telewizor z DVD, regulowane siedzenia, gniazdka 230 V oraz WiFI. Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie podnosić jakość naszych usług. Naszym celem jest przede wszystkim szybki oraz bezpieczny transport Klientów z Polski do NiemiecHolandii lub Belgii.

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Profesjonalne usługi transportowe

Specjalizujemy się w przewozie osób oraz paczek w systemie door to door w korzystnych cenach. Oznacza to, że za niewygórowaną kwotę przewieziemy Cię oraz Twój bagaż pod wskazany adres. Dla osób chcących wrócić do kraju oferujemy również transport do Polski z NiemiecHolandii oraz Belgii. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia w/w usług w zakresie transportu osób oraz paczek, a w szczególności: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz Rzeczy, Licencje Międzynarodowe.

Przykładowe trasy naszych busów to: Kraków – Niemcy – Holandia lub Warszawa – Niemcy – Holandia. Zapytaj nas o szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.

Nasze busy kursują także po terenie województwa lubelskiego

Świadczymy usługi transportowe na terenie następujących miast i ich okolic:

Lublin, Lubartów, Kock, Parczew, Łęczna, Bychawa, Piaski, Krasnystaw, Chełm, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów, Szczebrzeszyn, Włodawa, Kraśnik, Poniatowa, Opole Lubelskie, Radzyń Podlaski, Łuków, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Ryki, Dęblin, Puławy, Annopol.