Grego Bus

Międzynarodowy przewóz osób i paczek

To zrozumiałe, że planując zagraniczną podróż lub nadanie paczki, szukasz zaufanego i dobrego przewoźnika. Tani i szybki transport za granicę to nasza specjalizacja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, a co za tym idzie, potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza firma Grego Bus świadczy usługi transportowe w zakresie przewozu osób oraz paczek z Warszawy, Wrocławia i innych dużych polskich miast za granicę.


 

Dni wyjazdu:

  • poniedziałek
  • wtorek
  • środa
  • czwartek
  • piątek
  • sobota
  • niedziela

Szybki przewóz z Polski do Niemiec, Holandii i Belgii


Oferujemy usługi na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozie osób i paczek z Polski do Niemiec, Holandii oraz Belgii. Jeżeli interesuje Cię solidna i jednocześnie tania firma transportowa – trafiłeś pod dobry adres. Zapewniamy podróż w luksusowych warunkach, w nowoczesnych busach prosto z salonu. Nasza flota jest całkowicie bezpieczna, a każdy bus wysyłany przez nas za granicę jest wyposażony w klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, telewizor z DVD, regulowane siedzenia, gniazdka 230 V oraz WiFI. Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie podnosić jakość naszych usług. Naszym celem jest przede wszystkim szybki oraz bezpieczny transport Klientów z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii.Profesjonalne usługi transportowe


Specjalizujemy się w przewozie osób oraz paczek w systemie door to door w korzystnych cenach. Oznacza to, że za niewygórowaną kwotę przewieziemy Ciebie oraz Twój bagaż pod wskazany adres. Dla osób chcących wrócić do kraju, oferujemy również transport do Polski z Niemiec, Holandii oraz Belgii. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do świadczenia w/w usług w zakresie transportu osób oraz paczek, a w szczególności: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz Rzeczy, Licencje Międzynarodowe.

Przykładowe trasy naszych busów to: Kraków – Niemcy – Holandia lub Warszawa – Niemcy – Holandia. Zapytaj nas o szczegóły. Zachęcamy do kontaktu.Nasze busy kursują także po terenie województwa lubelskiego.


Świadczymy usługi transportowe na terenie następujących miast i ich okolic:


Lublin, Lubartów, Kock, Parczew, Łęczna, Bychawa, Piaski, Krasnystaw, Chełm, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów, Szczebrzeszyn, Włodawa, Kraśnik, Poniatowa, Opole Lubelskie, Radzyń Podlaski, Łuków, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Ryki, Dęblin, Puławy, Annopol.