Busy z Lublina do Belgii

Jeżeli planujesz wyjazd do Belgii z Lublina, to oferta Grego Bus jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy firmą transportową z wieloletnią tradycją i zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców. Nasze motto to bezpieczeństwo i luksus jazdy dla pasażerów. Dokładamy wszelkich starań, by mogli oni miło wspominać podróż na pokładzie jednego z naszych pojazdów – zapewniamy wiele udogodnień, a nasze busy z Lublina jeżdżą nie tylko do Belgii, ale też do Niemiec czy Holandii. Przekonaj się, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Wygodny przewóz osób i paczek na trasie Lublin – Belgia

Świadczymy profesjonalne usługi przewozowe na terenie kilkunastu polskich województw na czele z Lubelszczyzną. Przewozimy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane w systemie door to door. Oznacza to, że nasze busy odbierają pasażerów w odpowiadających im miejscach, a następnie sprawnie przewożą ich wprost pod wskazany adres na terenie Belgii. To wygodne rozwiązanie, które zapewnia możliwość pełnego zrelaksowania się. Pasażerowie mają bowiem pewność, że dojadą bezpośrednio do miejsca docelowego i nie będą musieli poruszać się z bagażami komunikacją miejską. Wyjazdy odbywają się regularnie we:

  • wtorki,
  • środy,
  • piątki,
  • soboty.

Świadczymy również usługi przewozu paczek. Możesz u kierowcy nadać przesyłkę, do odbioru przez adresata w miejscu docelowym typu door to door. Oferujemy korzystne ceny i terminowe przejazdy. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka szybko i bezpiecznie zostanie dostarczona na pokładzie naszego busa pod dowolny adres na terenie belgijskiej części Beneluksu.

Flota luksusowych busów w doskonałym stanie technicznym

Realizujemy mnóstwo przewozów, w których staramy się zapewniać naszym pasażerom najwyższy komfort podróży. Każdy posiadany przez nas bus, zdolny do przejechania trasy Lublin – Belgia, Niemcy czy Holandia, jest z tego powodu utrzymany w stanie pełnej sprawności. Nasza nowoczesna flota aut posiada ponadto bogate wyposażenie, takie jak:

  • gniazdka 230V,
  • pokładowe WiFi,
  • telewizor wraz z DVD.

Pasażerowie mogą spędzić podróż, korzystając swobodnie z internetu lub oglądając filmy na DVD. Podczas trasy nie można się więc nudzić. Oferujemy dodatkowo komfortowe, rozkładane siedzenia oraz klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie pojazdu. Warunki w busie można z tego względu dostosować do własnych preferencji

Grego Bus – kompleksowy przewóz osób na trasie Lublin – Belgia

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była możliwie najbardziej rozbudowana i pełna istotnych udogodnień. Poza bogatym wyposażeniem pojazdów i działaniem w systemie door to door wskazać należy również na fakt, że podróżni są objęci ubezpieczeniem typu NNW na czas przejazdu. Nasze busy regularnie wyjeżdżają z Lublina i innych miast do Belgii, Holandii i Niemiec. Skontaktuj się z nami i zapytaj nas o szczegóły, by stać się pasażerem jednego z nich i sprawnie dotrzeć do miejsca docelowego. Zachęcamy do rezerwacji online za pomocą formularza dostępnego na stronie, dzięki któremu szybciej umówimy wszystkie niezbędne szczegóły i wyruszymy w drogę!


Rezerwacja

Lublin - Stare Miasto