Busy Tychy – Holandia

Pojedź tam, gdzie chcesz!

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasze busy Tychy Holandia docierały do miejsca docelowego zgodnie z ustalonym uprzednio harmonogramem. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas przewozy pasażerskie z Holandii do Tych odbywały się na jak najwyższym poziomie. Aby cel ten skutecznie osiągnąć, wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów, nastawioną na bezpieczeństwo i wygodę.

. Dodatkowy komfort zapewni dodatkowe, niezależne oświetlenie nad każdym fotelem, dzięki czemu pasażer może w pełni zarządzać swoim czasem w podróży, spędzając go chociażby na czytaniu książki.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze usługi? Przewozy pasażerskie Tychy Holandia realizujemy z powodzeniem od wielu lat, nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie, dzięki czemu są w stanie działać efektywnie nawet w przypadku wystąpienia najbardziej nieszablonowej sytuacji w trasie.

Mamy świadomość, iż przejazd z Tych do Holandii trwa kilka godzin, dlatego też do dyspozycji naszych pasażerów oddajemy pojazdy klimatyzowane, umożliwiające każdemu podróżnemu swobodny dostęp do gniazdek zarówno USB, jak i elektrycznych o napięciu 230v, jak również bardzo wygodne fotele, dopasowujące się do ciała pasażera, co prowadzi do zmniejszenia napięcia mięśniowego a w konsekwencji odczuwania zmęczenia w dużo mniejszej skali

Cechuje ich również wysoka kultura osobista jak i chęć pomocy pasażerom, dzięki czemu zawsze można uzyskać informację o postępach w podróży jak również uzyskać pomoc w zakresie bezpiecznego ulokowania bagażu. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, mając świadomość odmienności potrzeb, co przekłada się na poziom zadowolenia z naszej obsługi.

 

Bus Tychy Holandia wyjeżdża w godzinach 11:30 – 13:300 . Bus Holandia Tychy odjeżdża w godzinach popołudniowych z Holandii w zależności od lokalizacji.


Rezerwacja

siedlce