Busy Rzeszów – Holandia

Pojedź tam, gdzie chcesz!

Chcesz szybko, tanio i wygodnie dostać się za granicę? Skorzystaj z oferty firmy Grego Bus! Organizujemy przewóz osób i paczek z Polski do Holandii pod wskazany adres. Nasze busy z Rzeszowa i innych podkarpackich miejscowości kursują od poniedziałku do niedzieli. Przejazd łatwo zarezerwujesz poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej. W cenę usługi wliczone są wszystkie koszty, w tym również ubezpieczenie podróżnego. 

Priorytetem dla nas są zadowolenie, wygoda i satysfakcja klientów, dlatego korzystamy z floty luksusowych samochodów wyposażonych nie tylko w klimatyzację i ogrzewanie, ale również niezwykle komfortowe, rozkładane fotele, które umożliwiają spokojny sen podczas jazdy.

Oprócz tego podróżujący otrzymują dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, dzięki czemu mogą bez ograniczeń korzystać z Internetu. Wszystkie busy wyjeżdżające z Rzeszowa i reszty województwa podkarpackiego do Holandii spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, są ubezpieczone i dostosowane do pokonywania dalekich tras. 


Rezerwacja