Skip to main content

Busy do Belgii z lubelskiego

Dzięki posiadaniu floty nowoczesnych busów jesteśmy w stanie realizować osobowe przewozy nawet na dalekich trasach prowadzących do krajów Europy Zachodniej. Jednym z kierunków jest Belgia – podróżujemy m.in. do Brukseli z województwa lubelskiego oraz innych regionów Polski. Pasażerom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo, a także wiele udogodnień w postaci np. gniazdek 230 V. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Greg Bus!

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Belgii z województwa lubelskiego

Podróżowanie drogą lądową np. do wspomnianej stolicy Belgii lub innych miast znajdujących się na terenie tego kraju to popularne rozwiązanie pośród mieszkańców województwa lubuskiego. Wynika to z niższych kosztów takiego transportu niż w przypadku lotu samolotem. Szczególnie godnym polecenia rozwiązaniem jest jazda busem. Nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym i mają bardzo komfortowe wyposażenie. Ich wnętrza są zorganizowane w taki sposób, aby pasażerowie mieli mnóstwo miejsca na nogi. Do tego fotele są regulowane w szerokim zakresie, a więc nawet bardzo długa podróż jest wyjątkowo przyjemna.

Niewielkie i jednocześnie przestronne samochody, którymi dysponujemy, są też zwrotne i szybkie, a dzięki swoim gabarytom – w przeciwieństwie do większości autokarów – mogą dostarczyć pasażerów pod konkretny adres, a nie tylko do kilku głównych punktów, skąd następnie trzeba jechać innym środkiem komunikacji. Busy podróżujące do Belgii z lubelskiego to zatem rozwiązanie godne polecenia każdemu. Zachęcamy do wyboru usług transportowych świadczonych przez doświadczonego przewoźnika Greg Bus.

Mieszkańcy takich miast jak Lublin, Zamość, Chełm, Lubartów i innych w województwie lubelskim, mogą dodatkowo skorzystać z usługi dostarczania towarów do Belgii. Z wykorzystaniem busów jesteśmy w stanie przewieźć ładunki nawet cięższe niż 20 kg, a także o nietypowych gabarytach. Z kolei w przypadku przejazdów osobowych pasażerowie mogą zabrać ze sobą dużo bagażu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych ofertą przewoźnika Greg Bus!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu