Busy z Sosnowca do Holandii

W firmie Grego Bus bardzo łatwo zarezerwujesz dla siebie podróż za granicę. Tani bus Sosnowiec Holandia czeka na Ciebie. Aby zamówić miejsce w autobusie, wystarczy wypełnić krótki formularz na naszej stronie internetowej, podając miejscowość wyjazdu oraz przeznaczenia. Przejazdy busem z Sosnowca lub innego miasta na Śląsku do Holandii organizujemy od poniedziałku do niedzieli. W cenę pojedynczego biletu wliczone jest również ubezpieczenie pasażera.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, dzwoniąc na jeden z numerów podanych w zakładce Kontakt. Bus Sosnowiec Holandia w firmie Grego Bus to pewność wysokiej jakości usług. Wracasz z Holandii do Polski i szukasz taniego busa? Zadzwoń do nas zabierzemy Cię wybranego dnia busem z Holandii do Sosnowca.

Wyjeżdżamy codziennie z Sosnowca do Holandii w godzinach 11:30-13:00.

Rezerwacja
Trwa ładowanie formularza...

Jeździmy
codziennie!

Rano i wieczorem

Wyjazdy do Polski,
Wyjazdy z Polski

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104 +48 570 908 708 +48 724 540 480

Jaka jest cena przewozu?

Przewozy osób i przesyłek mamy tak skalkulowane, żeby były atrakcyjne dla klientów. Stawiamy na najwyższą jakość usług w konkurencyjne cenie. Przekonaj się osobiście jak niewiele zapłacisz za przejazd lub wysłanie paczki do Niemiec, Holandii i Belgii. Nasz cennik jest przejrzysty i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

Usługa Trasa Cena za osobę w złotówkach i euro
Przewóz osób Polska - Holandia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Holandia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Belgia 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Belgia - Polska 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Polska - Niemcy 500-560zł / 110-120 Euro
Przewóz osób Niemcy - Polska 500-560zł / 110-120 Euro

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu

Dlaczego warto nas wybrać?

Jedziemy codziennie

Zabieramy spod domu

11 województw w Polsce

Wnętrze busa do przejazdów zagranicznych - Gregobus

Przewozimy Paczki

Siedzenia w busach Gregobus

Regulowane Fotele

Telewizor z Filmami

Klimatyzacja

Zabierz więcej Bagaży

Busy do Holandii

Patryk

5/5

Bus do Holandii – wszystko ok 😉

Busy Sosonowiec-Holandia tylko z doświadczonymi kierowcami

Co wyróżnia naszą firmę transportową? Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem dysponującym flotą nowoczesnych, doskonale przystosowanych do pokonywania długich tras samochodów. Od wielu lat organizujemy przewóz osób i paczek z Sosnowca i innych miejscowości w województwie śląskim do Holandii. Busy są klimatyzowane, wyposażone w niezwykle komfortowe, regulowane fotele, a także gniazdka o mocy 230 V do ładowania urządzeń elektronicznych i dostęp do bezprzewodowego Internetu dla podróżnych.

Szukasz wygodnej formy podróżowania? W takim razie świetnie trafiłeś lub trafiłaś! Nasza firma zapewnia komfortowe i nowoczesne busy z Sosnowca do Holandii, które dowiozą Cię dokładnie tam, gdzie tylko chcesz. Wszystko za sprawą wysokiej jakości pojazdów, ale też doświadczonych kierowców, którzy dokładnie wiedzą, jakie trasy wybrać, żeby zagwarantować Ci jak najbardziej komfortowy i opłacalny przewóz. Sprawdź, już teraz, dlaczego tak bardzo opłaca Ci się skorzystać z naszych usług transportowych.

Jak już wspomnieliśmy, nasi kierowcy są sekretem sukcesu naszej firmy. Z jednej strony doskonale znają tę trasę, ale też przy okazji gwarantują podczas drogi bardzo miłą atmosferę. Dzięki temu czas spędzony podczas drogi mija znacznie szybciej. Jeśli planujesz wyjazd z dziećmi lub z całą rodziną, to nasze usługi będą perfekcyjnym wyborem. Już teraz możesz zdecydować się na nasze busy Sosnowiec Holandia, w których zawsze panuje kultura i możesz czuć się w pełni bezpiecznie przez całą drogę. Już teraz wyjazd do pracy, na wakacje, w odwiedziny do bliskich osób – wszystko to będzie łatwe w zorganizowaniu, gdy zdecydujesz się na Sosnowiec Holandia busy, które oferujemy.

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Poznaj nasze trasy

Tani bus Sosnowiec-Holandia

Zwróć uwagę także na to, że nasze busy do Holandii z Sosnowca to także gwarancja korzystnej ceny! Gdy porównasz naszą ofertę do naszej konkurencji oraz do innych środków transportu, szybko zrozumiesz, dlaczego jeszcze warto nas wybrać.

Koniec z płaceniem dodatkowo za przesiadki, przejazdy taksówkami czy komunikację miejską. Dzięki temu, że możesz skorzystać z usługi door to door, bus Sosnowiec Holandia staje się jeszcze bardziej komfortowy. Sam wyznacz miejsce wyjazdu i cel podróży. Dlatego też zyskaj nie tylko maksymalną wygodę, ale też jeszcze większą kontrolę nad podróżą, której nigdy nie otrzymasz w standardowym autobusie czy też w pociągu.

Już teraz wybierz nasze komfortowe i tanie busy do Holandii z Sosnowca.