Skip to main content

Busy do Holandiii z opolskiego

Polacy bardzo chętnie korzystają z możliwości podróżowania busem do Holandii. Taki rodzaj transportu wybierany jest m.in. przez mieszkańców województwa opolskiego, do których kierujemy naszą ofertę. Realizujemy zarówno przewozy osobowe, jak i towarowe, transportując ładunki o różnych gabarytach. Firma Greg Bus zawsze działa terminowo i profesjonalnie – zapraszamy do skorzystania z usług osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa!

Trwa ładowanie formularza...

Bus do Holandii z województwa opolskiego

Takie miasta jak Opole, Brzeg czy Kędzierzyn-Koźle znajdują się w odległości ponad tysiąca kilometrów od największych holenderskich miast – Amsterdamu czy Rotterdamu. Dotarcie do nich drogą powietrzną to spory wydatek, dlatego warto wybrać nasze busy kursujące z województwa opolskiego do Holandii. To idealne rozwiązanie np. dla podróżujących w celach zarobkowych. Jesteśmy w stanie obsłużyć także wycieczki, w tym m.in. przejazdy organizowane dla najmłodszych znajdujących się pod opieką nauczycieli czy rodziców.

Ofertę kierujemy również do firm. Przedsiębiorcy mogą dzięki nam w bezpieczny, wygodny i przede wszystkim stosunkowo tani sposób zagwarantować swoim pracownikom transport busem z opolskiego do Holandii. Co więcej, przy regularnej współpracy zapewniamy atrakcyjne rabaty, dzięki czemu przejazdy stają się jeszcze tańsze i bardziej opłacalne. Oprócz przewozów osobowych zajmujemy się też dostarczaniem przesyłek. Zabieramy na pokład naszych pojazdów małe paczki, ale również towary o masie powyżej 20 kg. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Regularnie sprawdzamy każdy samochód z floty pod kątem sprawności technicznej. Podzespoły noszące nawet niewielkie ślady zużycia wymieniamy na nowe – tak, by zapewnić pasażerom pełne bezpieczeństwo podczas podróżowania na trasach np. z opolskiego do Holandii. Nasze busy są ponadto prowadzone przez doświadczonych i uprzejmych kierowców. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do rezerwacji na konkretne wybrane przejazdy!

Województwa

Rezerwacja

Oferując międzynarodowy przewóz osób i paczek, nasza tania firma transportowa pomyślała również o sprawnym systemie rezerwacji. Jeżeli znasz już termin swojej podróży i zależy Ci na komfortowym miejscu w bezpiecznym busie, jadącym za granicę, koniecznie wypełnij poniższe pola. Proponujemy transport z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie. Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii, a także przejazdy powrotne. Wierzymy, że ten przejrzysty formularz ułatwi Ci dokonanie.

Zarezerwuj busa już dziś!

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

Trwa ładowanie formularza...

Jak zamówić przejazd

1

Zadzwoń do nas

Pod jeden z naszych numerów:

+48 575 904 104
+48 570 908 708
+48 724 540 480

2

Przygotuj

  • datę wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu
3

Po rozmowie telefonicznej

Wyślij SMS z rezerwacją:

  • data,
  • kod pocztowy miejsca wyjazdu,
  • kod pocztowy miejsca docelowego,
  • ilość osób,
  • nr telefonu do kontaktu