Przewozy na trasie Polska – Belgia

Dojechać wygodnie do Beneluksu!


Oferujemy komfortowe przewozy osób i paczek na trasie Polska – Belgia. Mamy wiele lat doświadczenia w poruszaniu się po drogach międzynarodowych, dzięki czemu terminowo dowozimy klientów wprost pod wskazany przez nich adres. Dokładamy wszelkich starań, by podróż busami Grego Busa była jak najbardziej komfortowa – decydując się zatem na przejazd, możesz mieć pewność, że spędzisz go na pokładzie pojazdu wygodnego i utrzymanego w doskonałym stanie technicznym. Sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania!

Tani przewóz osób i paczek do Belgii w systemie door to door

Świadczymy całkowicie profesjonalne usługi przewozu, charakteryzujące się przystępnymi cenami. Dbamy przede wszystkim o to, by podróż zagraniczna była jak najbardziej komfortowa dla naszych klientów. Działamy na terenie kilkunastu polskich województw i niezależnie od tego, gdzie konkretnie w nich mieszkasz, możesz się spodziewać, że pojazd Grego Busa odbierze Cię z umówionego punktu. Pozwoli Ci się to skupić wyłącznie na dokładnym spakowaniu bagaży i późniejszym relaksie podczas jazdy – o bezpieczną i terminową podróż zatroszczą się nasi kierowcy.

Chętnie zrealizujemy również przewóz paczek do dowolnego miejsca na terenie Belgii. Cena takiej usługi jest zależna od kilku podstawowych czynników:

  • gabarytów i masy przesyłki,
  • lokalizacji,
  • łącznej trasy do przebycia.

Powierzając nam swój pakunek, możesz spodziewać się, że w oczekiwanym czasie trafi on do adresata. Przewieziemy go do celu w sposób całkowicie bezpieczny i zadbamy o to, byś jak najlepiej wspominał korzystanie z profesjonalnych usług Grego Busa.

Flota nowoczesnych i luksusowych busów

Dysponujemy flotą świetnie wyposażonych busów, które utrzymujemy w doskonałym stanie technicznym. Wsiadając na pokład każdego z nich, możesz oczekiwać wielu istotnych udogodnień, wpływających na komfort przejazdu. Do najważniejszych należą przede wszystkim:

  • klimatyzacja,
  • regulowane fotele,
  • WiFi,
  • gniazdka 230 V,
  • DVD.

Podróż z Polski do Belgii będziesz mógł zatem spędzić w wygodnych warunkach. Dzięki dostępowi do internetu czy DVD minie Ci ona znacznie szybciej, a w fotelu będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć. O najwyższy komfort jazdy dbają nasi kierowcy, którzy mają wiele lat doświadczenia w świadczeniu usług przewozów międzynarodowych. Prowadzą auta w sposób płynny i bezpieczny, a świetna znajomość pokonywanych tras przekłada się na możliwość terminowego dotarcia pod wskazany przez klienta adres. Znajdziesz się na miejscu w założonym czasie.

Grego Bus – wyjątkowa szansa na sprawny i wygodny wyjazd do Belgii

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług przewozu osób i paczek na trasie z Polski do Belgii. Zadbamy o to, by umożliwić Ci spokojną podróż do wybranego przez Ciebie celu. Udogodnienia, które zastaniesz w każdym z naszych busów, sprawią, że cały przejazd minie bardzo szybko. Z nami oszczędzisz sobie trudu jazdy z bagażami w zagranicznej komunikacji publicznej. Skontaktuj się z nami, by dogadać wszystkie niezbędne szczegóły i ruszajmy w drogę!

Profesjonalne usługi transportowe