Busy ze świętokrzyskiego do Holandii

Z nami dotrzesz nawet na koniec świata!

Jednym z popularniejszych kierunków w kontekście emigracji zarobkowej jest Holandia. Tamtejszy rynek pracy daje ludziom ogromne możliwości, dlatego od wielu lat kraj tej jest chętnie odwiedzany m.in. przez Polaków szukających dodatkowego zarobku. Istotną kwestią jest dojazd do tego regionu Europy Zachodniej, dlatego pomagamy w szybkim dotarciu do celu, organizując przewozy osób i ładunków busami kursującymi m.in. z województwa świętokrzyskiego. Zainteresowanych skorzystaniem z tej oferty gorąco zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami!

Czemu warto podróżować do Holandii naszymi busami?

Do Królestwa Niderlandów dotrzeć można na wiele sposobów – przede wszystkim drogą lądową i powietrzną. W przypadku pierwszego rozwiązania popularnym wyborem podróżujących jest skorzystanie z oferty firm dysponujących flotą pojazdów przystosowanych do transportu kilku bądź kilkunastu pasażerów. Nasze busy kursujące z województwa świętokrzyskiego do Holandii będą najlepszym wyborem – to z wielu względów świetny sposób na szybkie, bezpieczne i tanie dojechanie do tego kraju.

Wynika to m.in. z charakterystyki samych samochodów. W przeciwieństwie do zatłoczonych autokarów, w tym wypadku pasażerowie mają więcej miejsca na nogi, a także liczne udogodnienia w postaci klimatyzacji czy nawet ekranów odtwarzających np. filmy. Do tego busy jadące ze świętokrzyskiego do Holandii relatywnie szybko są w stanie pokonać taką trasę. Jednocześnie jest to bardzo bezpieczny środek transportu, jeśli za jego utrzymanie odpowiada profesjonalny przewoźnik, taki jak nasza firma! Regularnie kontrolujemy stan techniczny całej floty, dbając o sprawność samochodów. Zatrudniamy ponadto doświadczonych kierowców zawodowych.

Co może obejmować transport busem do Holandii?

Ofertę kierujemy m.in. do klientów z województwa świętokrzyskiego, którzy w kontekście wykorzystania busów do Holandii mogą zdecydować się zarówno na przewóz osób, jak i towarów. Przyjmujemy paczki o zróżnicowanych gabarytach, które w krótkim czasie dostarczamy pod wskazany adres. Realizujemy też nietypowe zlecenia – zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat.

Polska - Holandia

100 - 120 Euro
480 - 530 zł/osoba
  • transport
  • ubezpieczenie

Polska - Niemcy

100 - 120 Euro
480 - 530 zł/osoba
  • transportubezpieczenie

Polska - Belgia

100 - 120 Euro
480 - 530 zł/osoba
  • transportubezpieczenie


Obsługiwane miasta

 

Obsługujemy wyżej wymienione miasta i miasteczka oraz ich okolice w województwie świętokrzyskim. Busy ze świętokrzyskiego do Holandii wyjeżdżają codziennie w godzinach 9:00  – 11:30 rano  z poszczególnych miast. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się dokładną godzinę w danym dniu z Państwa miejscowości. 


Rezerwacja

Busy małopolskie - Holandia - Miasto Wadowice